Lidl Coshida Knuspermix, hovězí, králík, jehněčí, zelenina

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu krmiv pro kočky?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení krmiva pro kočky Lidl Coshida Knuspermix, hovězí, králík, jehněčí, zelenina nebo chcete vědět jak vybrat krmivo pro kočky? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Helena Huňová 8.1.2015 23:11

  Dobrý den,
  udělejte prosím zase testy na kočičí (i psí krmivo). Nepište pouze
  ■ Obsah cizorodých látek
  Měření obsahu olova, kadmia, arzénu,
  rtuti a aflatoxinů.
  Rtuť ani aflatoxiny
  nebyly zjištěny v žádném vzorku.
  No a co ty ostatní, ty zjištěny byly? A kde a v jakém množství? Když píšete, kolik jste toho otestovali, tak to prosím hoďte přece do tabulky, díky.
  A kvůli uvedení nadměrnějšího dávkování strhnete hodnocení z 1,2 rovnou na 2,8? Nebo jsou za tím závažnější, ale pro čtenáře neuvedené důvody?
  Díky, HH

  reagovat

  R R
 • Netoušková 11.3.2014 20:07

  Ráda bych se přidala k žádosti o nové testy krmení pro kočky. Je to od posledního testu už dlouho a technologie jdou neustále dopředu, tak že kvalita může být opravdu velmi odlišná....Předem děkuji

  reagovat

  R R
 • Lukáš 31.10.2013 19:57

  Dobrý den, také by jsme s přítelkyní uvítali nové testy krmiv pro psy i kočky. Zvláště pak granulí a více značek, které lze dostat u nás. U testů krmiv psů jsem nepostřehl značky jako Acana, Orijen a ostatní "superpremiové a premiové". Taková Acana tvrdí složením, že jsou nejlepší a to jak pro psy tak pro kočky. Chápu, že tyto testy jsou finančně náročné, ale uvítali by jsme je nejen mi, ale i ostatní. Děkuji

  reagovat

  R R
 • Daniela Felčerová 27.2.2013 23:35

  dobrý den, myslím že nový test by se opravdu hodil - a už máme 2013... )))
  moc děkuji

  reagovat

  R R
 • Tereza 31.3.2012 22:53

  Také se přimlouvám za nový test, např. jen granulí, aby to bylo více vypovídající. Těmi většina chovatelů krmí převážně a je jich spousta značek. Děkuji.

  reagovat

  R R
 • Martin 23.8.2011 19:27

  Fandim Lidlu ale porad se me nechce verit, ze maji tak kvalitni vyrobky. Co se tyce jejich produktu pro kocky, zkusil jsem vsechny typy (testovane v DTEST) a musim rict ze kocky je nemaji radi. A to uz poznam kdy neco jedi z donuceni. Lidl produkty odmitali velmi tvrde, cili je nemuzu doporucit. Taky jsem prekvapen udaji na vyrobcich - podle tehle charakteristik bych nikdy nekoupil krmivo! Meli dost spatny obsah zivin. Takze tenhle test pro mne neni relevantny.

  reagovat

  R R
  • Iva 12.1.2012 00:21

   Naše kočky to po troše ofrňování žerou s nadšením, ovšem připadá mi, že jim toho musím dávat opravdu hodně (a to nepřibírají) a tak pomalu víc utratím za stelivo než za žrádlo :). Taky mi připadá, že obsah pytle s granulemi není vždy totožný.

   reagovat

   R R
  • ReHu 25.10.2011 20:23

   Mé kočky kapsičky z Lidlu milují. Je to indivindy, co komu chutná a co ne. Někdy jim ani nejede ani velmi kvalitní.

   reagovat

   R R
  • dTest redakce 25.8.2011 15:24

   Na kvalitu krmiva pro kočky nelze usuzovat podle toho, zda zvířatům chutná nebo ne. To je individuální záležitost a vůbec nevypovídá o tom, jaký je obsah výživových a jiných látek v krmivu. Obsah požadovaných látek v testovaném krmivu zcela odpovídal požadovanému množství a poměrům látek. Tyto údaje byly laboratorně zjištěny.

   reagovat

   R R
   • Jan Cibulka 17.3.2012 07:01

    Soude podle sebe, kvalitni krmivo nechutna - dejte si treba tabulku cokolady, obycejnou Milku - chutna? Ano. Je to kvalitni? Ne.
    A ted treba tofu se zeleninou - chutna? Jen nekomu. Kvalitni vyziva to ale urcite je.
    Kvalitni granule = zdrava dieta a ta nuemusi chutnat kazdemu kocicakovi.

    reagovat

    R R
   • Eliška Smetanová 26.8.2011 13:12

    dobrý den,
    plánujete v brzké době tento test zopakovat? Většina výrobců krmiv tvrdila, že změnili receptury, tak by mne zajimalo, nakolik je to pravda.

    reagovat

    R R
    • dTest redakce 29.8.2011 11:28

     Test krmiv pro psy je předběžně naplánován na rok 2012, test krmiv pro kočky pravděpodobně o rok později. Tyto testy jsou finančně velmi náročné, proto je neprovádíme tak často.

     reagovat

     R R

Máte zkušenosti s krmivem pro kočky Lidl Coshida Knuspermix, hovězí, králík, jehněčí, zelenina? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit