Bosch MUM 4655EU

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu kuchyňských robotů?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Rozbalit všechny výsledky

Průměrná cena 3 495 Kč

FUNKCE Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Šlehání: bílek
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Šlehání: šlehačka
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Těsto: třené
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Těsto: kynuté
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Mixování
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Sekání: maso
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Sekání: mandle
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Sekání: zelenina
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Krájení: okurka
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Krájení: salám
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Strouhání: mrkev
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Strouhání: sýr
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

OBSLUHA Pro zobrazení výsledků se přihlaste

NÁVOD K POUŽITÍ Pro zobrazení výsledků se přihlaste

VYBAVENÍ Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Základní vybavení
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Zvláštní příslušenství
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Množství zpracovávaných potravin
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

ZÁTĚŽOVÉ ZKOUŠKY Pro zobrazení výsledků se přihlaste

HLUČNOST Pro zobrazení výsledků se přihlaste

BEZPEČNOST Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Vybavení / Technické údaje

Výkon
550 W
Výkonové stupně
4 počet
Objem mísy
3,6 l
Hmotnost hněteného těsta
170-875 g
Počet vajec na přípravu sněhu
1-8 ks
Rozměry: šířka
28 cm
Rozměry: výška
32 cm
Rozměry: hloubka
27 cm
Délka přívodní šňůry
109 cm
Hmotnost
3,2 kg

Rozbalit všechny výsledky

Jak hodnotíme

++ velmi dobře 100-80 %
+ dobře 79-60 %
o uspokojivě 59-40 %
- dostatečně 39-20 %
-- nedostatečně 19-0 %

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení kuchyňského robotu Bosch MUM 4655EU nebo chcete vědět jak vybrat kuchyňský robot? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Vlasta 29.3.2013 16:17

  Nechala jsem se zlákat celkem slušnými recenzemi ta tento robot a koupila jsem ho. Jsem naprosto zklamaná, rotot je pomalý, při menším množství (třeba 2) bílků není schopný ušlehat sníh. A to když pominu ,,cosi'', co má zadělat těsto!! Umlátí, to je správný výraz, ale správně nezadělá. Máslo se přilepí na stěnu, takže zastavit robot, stěrkou setřít, pokračovat...Je toho víc, za mě říkám NE!!

  reagovat

  R R
 • Marcela 17.2.2013 10:32

  Mám bosch mum 47A1 dva a čtvrt roku. Předtím jsem měla léta Etu (cca 15 let) a chvíli Kenwood (odešel v záruce).
  NEJSEM SPOKOJENÁ VŮBEC.
  Nádoba na šlehání: pokud šlehám máslo, ulpívá na nerez míse, přidám kakao a při vyndavání z mísy je spousta neobarveného másla na stěnách mísy. Navíc když odklopím rameno, většinu prostoru zabírá šlehací nástavec, takže se do mísy dost špatně leze. Pokud chcete např.zastavit a přisypat dop mísy mouku rovnou z pytlíku, máte dost co dělat se tam přez metlu dostat.
  Strouhání, krouhání- po dokončení práce najdu uvnitř krouhacího nástavce poměrně velké zbytky nedostouhané potraviny.( To mi eta nedělala vůbec). Potravina často padá mimo mísu (u plastové mísy je to lepší,ta je o trošku větší než nerezová). Přikupovala jsem sekací nádobku. Je možné ji koupit pouze v sadě s krouhacími nástavci, které mají ovšem jiný průměr než ty v základní výbavě, takže krouhací nástavce mám ve dvou velikostech) naprosto zbytečně). Navíc u krouhání považuji za obrovskou slabinu skládání a nasazování příslušenství v obou variantách- základní i krouhání v sekací nádobě. Jsem myslím technicky zdatná, ale musela jsem si nacvičit co kam zacvaknout a díly roztřídit do šuplíků a popsat, jinak bych to skládala navěky podle návodu (který taky nepovažuji za skvost).
  Výrobce tvrdí, že 600w motor utáhne i nudlové těsto! Já jsem ho jednou strhla na vánoce na perníkovém ( byl mi za 1000 kč měněn převod v motoru- samozřejmě je plastový), jednou jsem ho strhla při odšťavování jablek a nyní je opět v opravě kvůli strženému motoru v hnětači. Kdybych k němu neměla příslušenství za téměř deset tisíc korun, už by dávno letěl z domu. Bohužel příslušenství na výkonější typ tzv. osmičkové řady nepasuje. Ale vůbec bych se nedivila, kdyby i tam byly v motoru použity plastové převody. Jo a neobjevila jsem tam pojistku proti přetížení- kdyby tam totiž byla pojistka, robot by se při přetížení vypnul a převody by se nestrhly. Mám pocit, že dnes se všechno vyrábí tak na ty dva roky záruky, jediné, co drží jsou letité staré bytelné přístroje.

  reagovat

  R R
 • Jan 7.2.2012 13:24

  Dobrý den,

  s tímto robotem jsme doma pracovali 2 roky a 1 měsíc. Používali jsme ho především na hnětení těsta, šlehání.
  Struhadla nebyla použita ani jednou. Po 25 měsících odešla elektronika přístroje (u novější produkce by měl být ovládací systém již přepracován). Oprava cca 2500 Kč (dle servisu). Moje zkušenost tedy říká "NE".

  reagovat

  R R
 • Mirka 27.10.2011 07:39

  Mám ho 3 roky, robím v ňom všetko, vrátane cesta na chlieb a lineckého cesta. Prekvapilo ma nízke hodnotenie za sľahačku, ja s ňou nemám problém. Celkovo by som mu určite dala vic percent.
  Samotné základné teleso bez misy zaberá tak málo miesto, že ho mám stále v pohotovosi na linke v elektrine.
  Strúha výborne zemiaky, mrkvu, staré rožky na strúhanku aj orechy.
  Za celý čas bez poruchy. Už si ho kúpili aj 3 kamarátky a tešia sa.
  Odporúčam prikúpenie jednej misy, napr. jednu na cesto a jednu na bielkový sneh, aby ste nemuseli dávať hotové veci zbytočne do inej nádoby.

  reagovat

  R R
 • Petra Macháčková 16.11.2010 13:15

  Před časem jsem si chtěla pořídit nový kuchňský robot. Měla jsem moulinex, takový plastový "šunt". Hned se urval a rozpadl. Strouhání na něm nebylo vůbec uspokojivé a obsluha příšerná. Čekala jsem několik měsíců na slibovaný test robotů, ale stále nebyl, takže jsem se rozhodla zařídit podle zkušeností lidí z okolí. Mám MUM ProfiMixx 47 a jsem velmi, velmi spokojena. Je to první robot, který ušlehá dobře i šlehačku a hlavně zpracuje perfektně a rychle i hodně tuhé těsto. Dělám v něm i houskové knedlíky. Základní příslušenství se super, využívám všechny nástavce a metly. Dokoupím si ještě mixír. Obsluha super, robot je skladný, krásný design do kuchyně. Jednoduše se příšlušenství opláchne pod vodou. Popř. metly dávám do myčky.
  Výhoda robotu MUM je ta, že do mísy třeba nakrouháte zeleninu a rovnou v té míse můžete pokračovat s přípravou. Jelikože metly a struhadla se připevňují shora, mísa lze použít úplně běžně jako zadělávací mísa:-)

  Jediný nedostatek je, že když se zpracovává hodně moc tuhé těsto, tak robot se trochu pohybuje a padá z misky dekl proti vylézání těsta ven. Ale on vlastně není potřeba. Tělo robotu je upevněno na linku takovýma přísavkama, takže ani nepochoduje po lince, drží pevně, ale zároveň se dá snadno oddělat.

  reagovat

  R R
  • Olga 19.9.2011 15:56

   Robot mám již 15 let. Ani jedna porucha.
   Pro dvoučlennou rodinu dostatečný.
   Kdyby se rozbil koupím si ho znovu.
   Roboty používám od roku 1967 a pouze Bosch mě nezklamal.

   reagovat

   R R
  • Kačka 30.1.2011 17:57

   Dobrý den,
   velmi by mne zajímalo jak tento robot strouhá. Obvykle se stává, že je mrkev nebo brambora rozmixovaná a ne nastrouhaná z robotů. Zda už nějaký robot dokáže nastrouhat, tak kvalitně jako ručně na struhadle. Prosím o info a foto.
   Děkuji

   reagovat

   R R

Máte zkušenosti s kuchyňským robotem Bosch MUM 4655EU? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Vývoj ceny Bosch MUM 4655EU

Graf ceny produktu Bosch MUM 4655EU poskytuje

Přihlásit