Test kuchyňských robotů 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 10/2010

Na trhu jsou různé kuchyňské roboty, které vám nabízí širokou škálu možností. Chcete jednoduchý model či mohutného silného robota? Testovali jsme pro vás obě skupiny. Nechte si poradit.

Co zjistil náš test o kuchyňských robotech?

Domácí robot: Máme mnoho domácích robotů, ať už takových, které jsou vhodné pro dvoučlennou rodinu, ale i takových, kterých využijí i nároční kuchaři. Jejich cena je různá. Jak vybrat přístroj v optimálním poměru mezi funkcemi a cenou?
 
Co umí: Domácí roboti mají různé funkce. Některé jsou skutečně univerzálními stroji, ale mnohé v našich dílčích zkouškách selhaly, především v našem testu ušlehání sněhu z bílku. Máte-li rádi zeleninu, volte přístroje s množstvím příslušenství na krájení, strouhání a sekání.
 
Bezpečnost domácích robotů: Některé přístroje mají volné hnětací háky či metly, což může ohrožovat vaší bezpečnost. Rizikem pro prsty jsou také výklopná ramena. Jak jsou na tom konkrétní domácí roboti? Poradíme vám.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na kuchyňské roboty. Co umí a který bude pro vás nejlepší? Předplaťte si časopis TEST a budete vědět více.

Testované výrobky - kuchyňské roboty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kuchyňské roboty starší (11 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2010


Přihlásit