Změna programu: zápas o titul mistr světa v boxu WBO 2011

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, koupil jsem si lístek na Zápas o titul mistr světa v boxu WBO 2011 mezi "Lukáš konečný a Sergej Dzinziruk" který se měl konat 30.9.2011 v hale Rondo, ale nekonal se kvůli zranění ukrajinského Sergeje. Vše se teď projednává, ale je jisté že Sergej již nenastoupí, a Lukáš konečný bude bojovat s někým jiným a v jiný termín. Jenže sledovat jiného borca a v jiný termín již nemám zájem.

Mám právo lístky vrátit?

Doporučení časopisu dTest

Doporučili bychom Vám odstoupit od smlouvy z důvodu nemožnosti plnění na straně dlužníka (pořadatele zápasu) dle § 575 Občanského zákoníku. Dlužník má v tomto případě povinnost vrátit Vám přijaté plnění.

Naše poradna
je tu pro vás

Mám dotaz

Další dotazy z oblasti: Cestování a dovolená Spotřebitelská poradna dTest