Tisková chyba v detestu ?

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,na základě testu televizorů jsem si chtěl zakoupit TV Sony KDL-40WE5 ,ale prodavač v ELECTRO WORLD mi tvrdil že tento model nemá Wi-fi a tak jsem se rozhodl pro model KDL-40W 5500, protavač mi tvrdil na základě podladů od výrobce že bohužel,ani tento model nemá Wi-fi. Prosím, stala se tisková chyba v detestu,nebo to byla neznalost prodavače ?

Děkuji a jsem s pozdravem.

Doporučení časopisu dTest

Pro snazší srozumitelnost se, prosím, znovu podívejte do tabulky s výsledky zkoušek televizorů, a najděte si řádek LAN, Wi-fi. Tento řádek označuje, zda je televizor vybaven možností připojení k počítačové síti buď přes LAN port (přes síťový kabel), nebo přes Wi-fi, tedy bezdrátovou síť. Zmíněný model je vybaven LAN připojením, lze jej tedy připojit síťovým kabelem.