Nepoctivá fotografka

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, před rokem jsem prostřednictvím slevového portálu zakoupila poukaz na ateliérové focení do foto studia Fotimto.cz a následně jej využila. V ceně poukazu byla mimo jiné zahrnuta retuš určitého počtu fotografií. Focení bylo zcela bez problému a protože se fotografie povedly, domluvila jsem se s fotografkou na dokoupení retuše několika fotografií navíc. Dodnes jsem žádné retušované fotografie neobdržela a fotografka nereaguje na mé zprávy. Mám k dispozici e-mailovou komunikaci, zakoupený slevový voucher a potvrzení platby za další úpravu fotek. Jak mohu nyní postupovat, abych získala své peníze zpět (o fotografie již nyní zájem nemám?

Doporučení časopisu dTest

Pokud jste již fotografku prokazatelně vyzývala k tomu, aby splnila v dodatečné přiměřené lhůtě, doporučujeme zaslat odstoupení od smlouvy z důvodu prodlení na straně dlužníka dle § 1978 očanského zákoníku. V odstoupení uveďte lhůtu, do kdy požadujete vrácení peněz a účet, na který má být příslušná částka zaslána.

Naše poradna
je tu pro vás

Mám dotaz

Další dotazy z oblasti: Ostatní služby (mj. stavby, opravy, úpravy) Spotřebitelská poradna dTest