lhůta možnosti změny u zakoupeného výrobku,který nebyl ještě dodán

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
prosím o radu.Dnes jsem zakoupila u Datartu plazmovou televizi LG 32LH5000.Prodavač mi říkal,že má naprosto stejné parametry jako Sony KDL32V5500K,kterou jsem si původně vybrala dle vašeho časopisu..Televize mi má být dodána za týden t.j. 22.6. t.r.Je to skutečně pravda ?Mohu ještě svoji objednávku předělat ?
Děkuji mnohokrát za Vaši odpověď.
S pozdravem A.Mezerová

Doporučení časopisu dTest

Model značky LG, který uvádíte, jsme netestovali, tedy neznáme jeho kvalitu a nemůžeme potvrdit či vyvrátit tvrzení prodávajícího. Pro příští nákupy můžeme poradit jediné: zvažujte, na čí radu dát: naši, za kterou jsou objektivní a nezávislé výsledky testů výrobků, nebo prodávajícího, který výrobky prodává a je motivován ziskem z jejich prodeje.