Koupě kočárku

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
chci si koupit kočárek pro dvojčata, ale přímo na prodejně ho nemají vystavený. Pouze mi ho prodavačka ukázala na počítači a pokud budu mít zájem tak mi ho objedná.Měla jsem dotaz, pokud mi kočárek nebude vyhovat, např.po tech. stránce, material...,tak jestli si ho musím koupit.Řekla mi, pokud si kočárek objednám, je to závazná objednávka. Myslím si, že by to tak nemělo být. Prosím o radu

Doporučení časopisu dTest

V tomto případě záleží jen na Vaší konkrétní dohodě s prodejcem. Pokud prodejce trvá na tom, že Vám může kočárek objednat jen závazně a Vy ho poté budete muset zaplatit, nezbývá Vám nic jiného než na tuto dohodu přistoupit, nebo se po tomto kočárku porozhlédnout jinde.

Naše poradna
je tu pro vás

Mám dotaz

Další dotazy z oblasti: Koupě zboží a problémy s nimi Spotřebitelská poradna dTest