elektronická spisová služba

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den
Od 1.6.2010 bude ze zákona povinný elektronický podací deník,následně i archív.Tato změna se dotýká všech úřadů,nemocnic,škol,soukromých firem,živnostníků a mnoha dalších.
Právě řeším problém s výběrem vhodného softveru elektronické spisové služby.Bohužel nejsem odborník a rozdíly možností různých produktů jsou pro mne španělskou vesnicí.Neuvažujete o testu na toto téma?
Děkuji

Doporučení časopisu dTest

Je nám líto, že Vám nemůžeme být nápomocni s výběrem vhodného softwaru elektronické spisové služby. Netestovali jsme a nebudeme testovat.