Databáze nebezpečných výrobků

The Creepy Crew příčesek na maškarní bál "Frightful Hair Extension"

Hlášení RAPEX 43/2016

Umělé vlasy různých barev určené na oslavu Halloweenu (černá/oranžová, černá/modrá, černá/fialová, černá/červená, černá/růžová, černá/šedá). Zabaleno v průhledném plastovém sáčku s kartonovým štítkem.

Typ výrobku M 48175, dvě série: 125466-A & -B
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Popálení
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí popálení, protože je vysoce vznětlivý a v případě požáru hrozí dítěti popálení především v oblasti hlavy a obličeje.

Země původu Čína
Čárový kód 5 050577 481752
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů (dovozce).

Datum publikace 30.10.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit