Databáze nebezpečných výrobků

doplněk stravy SURVIVAL Tribulus Terrestris 90% Fair Power

výrobce Sport Wave s.r.o., Bruslařská 1185/16, 102 00 Praha 10.

prodejce DAFIT s. r. o., Dobronická 778, 14800 Praha

Typ výrobku v balení 90 kapslí, označení šarže 3TM90060
Kategorie Jídlo a pití - Léky a doplňky stravy
Riziko Zdravotní
Nebezpečí
Laboratorní analýza prokázala přítomnost zakázané látky 1-dehydroandrostenedion (0,476 mg/kg), která je považována za látku s anabolickým účinkem a je zařazena mezi androgenní anabolické steroidy.
V případě konzumace většího množství této látky může docházet ke zdravotním obtížím.
Rozpor s

Výskyt látky v potravinách legislativa jednoznačně nepovoluje. Uváděním tohoto výrobku do oběhu došlo k porušení potravinářské legislativy.

Země záchytu Ohlašující: Česká republika
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Inspekce nařídila stažení z trhu a s provozovatelem zahájí správní řízení o udělení pokuty.

Datum publikace 08.06.2014
Zdroj: SZPI

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

  • Aneta 1.11.2014 09:42

    Dobrý den, můj manžel před dvěma lety se seznámil s paní, která ho naučila pít čaj z kotvičníku a tak manžel se stal s její milencem. Manžel 69, paní 67 let. Asi za půl roku měl problém s prostatou a měl hladinu testosteronu 23,9 tak dostal od lékáře "ultimátum". Na chvíli se sklidnil pak pokračoval, Dávky kotvičníku stále si zvyšoval, protože se mu zdalo, že mu již nepomáhá. Pak ještě skombinoval s viagrou a brzy měl již Cialis, Maccu, Levitru a teď jsem u něho zase viděla Kamagru. Čaj z kotvičníku přestal pít ale užívá Tribulus Terrestis forte a podobné přípravky. Za ty dva roky se stal závislým na těchto produktech a na sexu s paní milenkou. problémy ovšem má veliké. Asi po roce užívání těchto "superléku" na omlazování nemohl se postavit na nohy, velké bolesti páteře. Již 2x končil na kapačkách a neustále navštěvuje lékáře. Na neurológi mu nic nenašli, poslali ho několikrát na Homolku na nějaké speciálí injekce do páteře. Ty různé injekce mu pomůže na pár týdnu ale on soustavně tráví každý veekend již 2 roky u milenky tak bohožel jeho zdravotní stav je stále horší. Z neurológie ho poslali na ortopédii a tam mu zase nic nenašli tak mu zase dali nějakou injekci a nějaké silnější prášky na bolesti. Doktorům tají, že užívá nějaké pirulky na "omlazování". V poslední době se dostal již do stavu, když sotva se pohybuje ale příde pátek tak se oživne a jede k milence a v neděli večer se vrátí "polomrtvej" a doma leží. Navíc se strašně změnil, stratil si svoji osobnost, má z všeho strach ale nepřipustí, že na jeho zdravotním stavu může nést vinu dlouhodobé užívání pirulek a čajíčku na "omlazování". Ještě jedna moje poznámka, čaje z kotvičníku objedna 3x vždy více balíčku najednou, ovšem obsah čaje vždy vypadal jinak, po prve co měl tak vypadal jako obecý bylinkový čaj, po druhé takové sušené větvičky s kuličkami a co měl naposledy tak vypadala jako sušená sekaná tráva. Vždy měl od jiného dodavatele.

    reagovat

    R R

Přihlásit