Chci sluneční energii

Obsah květnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 5/2023 Obsah květnového dTestu

Sdílejte

Vydáno: 31.1.2019   

Naši dlouhodobí předplatitelé vědí, že jsme už třikrát uspořádali kampaň Chci výhodnější energie. V nich jsme pro domácnosti vyjednávali lepší a levnější podmínky odběru elektřiny a plynu. Nyní spouštíme novou kampaň, která vám může pomoci snížit náklady na energii a získat větší nezávislost na dodavatelích. Tentokrát jde přímo o domácí výrobu elektřiny.

Proč solární energii?

  •  úspora peněz za elektřinu
  •  energetická soběstačnost
  •  možnost státních dotací
  •  snadná instalace
  •  nízké náklady na údržbu

Společně získáme víc

V letošním roce uskutečníme hromadný nákup fotovoltaických panelů a jejich příslušenství. Naším cílem je dojednat nižší ceny panelů, výhodnější podmínky koupě, jako je například delší záruční doba, či nadstandardní služby – třeba bezplatnou údržbu, monitorování výkonu nebo podporu při přípravě podkladů pro dotace. Účast je otevřená všem domácnostem z ČR, které žijí v domě, na jehož střechu je možné umístit solární panely.

Jak hromadný nákup proběhne?

1. Nezávazně se zaregistrujte
Na webové stránce  www.chcislunecnienergii.cz  máte během února možnost se připojit k hromadnému nákupu. Registrace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Pro registraci potřebujeme znát pouze vaše jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a PSČ. Vaše osobní údaje nebudeme využívat pro jiné účely než pro samotný hromadný nákup.

2. Víte přesně,  co chcete?
Pokud víte, jaký výkon domácí elektrárny chcete, jaká je orientace vaší střechy nebo jak velkou plochu můžete osadit panely, můžete to během registrace vyplnit. Pokud ne, nevadí. Vyplnění bližších informací je dobrovolné a pomůže nám k tomu, abychom pro účastníky hromadného nákupu našli tu nejlepší nabídku.

3. Vyjednáme lepší podmínky
Čím více nás bude, tím lépe. Společně se obrátíme na společnosti, které prodávají, instalují a servisují fotovoltaické systémy. Pro účastníky hromadného nákupu budeme vyjednávat lepší ceny panelů a dalších komponent, delší záruční dobu, nadstandardní servis a podobně. Budeme jednat s více dodavateli, abychom mohli vyhovět zájemcům z různých krajů ČR.

4. Představíme vám nejlepší nabídky
Jakmile najdeme ty nejlepší podmínky, budeme o nich informovat všechny účastníky kampaně e-mailem. Představíme vám ty nejvýhodnější nabídky dostupné ve vaší lokalitě. Na zvážení, zda konkrétní nabídku využijete, budete mít několik týdnů.

5. Ohlídáme férovou dohodu
Pakliže vás naše nabídka zaujme a budete s ní souhlasit, předáme vaše kontaktní údaje dodavatelské společnosti. Ta vás bude kontaktovat za účelem uzavření smlouvy. My mezitím ohlídáme, aby byly podmínky smlouvy férové a vstřícné vůči vaší straně.

Chcete se dozvědět více?

Navštivte webové stránky www.chcislunecnienergii.cz. Hned na úvodní stránce naleznete základní informace o tom, jak bude hromadný nákup probíhat. Pokud budete chtít vědět podrobnosti, můžete navštívit sekci Často kladené dotazy. Pokud ani zde nenajdete odpověď, kterou hledáte, můžete nám také napsat e-mail nebo zatelefonovat. Jsme vám k dispozici na adrese solary@dtest.cz a na kontaktní lince 299 149 005. Telefonické dotazy vyřizujeme od pondělí do pátku v časech 9:00 až 17:00. Za volání platíte cenu běžného hovoru podle vašeho tarifu.

 


 


Přihlásit