Test DVD nosičů 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2006

Víte, které DVD nosiče jsou skutečně kvalitní a se kterými moc spokojeni nebudete? Testovali jsme pro vás 46 dévédéček různé odolnosti. Jak konkrétní výrobky dopadly? Pojďme se na ně podívat s časopisem Test.

Co zjistil náš test o DVD nosičích?

 
Výběr DVD nosičů: Výběr DVD nosičů je velký. Víte, v čem se jednotlivé typy liší? Potřebujete přepisovatelné DVD? Využijte dvouvrstvé disky. Je lepší si připlatit a koupit odolné disky proti poškrábání? Poradíme vám.
 
Pečujte o data na disku: Data na všech DVD nosičích jsou v bezpečí, ale pozor: Pouze do okamžiku, než je poškrabete či je vystavíte nadměrnému světlu i teplu. Nechali jsme testované disky podstoupit zátěžovými testy. Jaké značky DVD disků odolaly? 
 
O dvouvrstvých discích: Zaujaly vás dvouvrstvé přepisovatelné disky? Jejich výhodou je, že mají dvojnásobnou kapacitu. Měli byste však vědět, že se na ně dá zapisovat pouze s novějšími vypalovačkami. Vlastníte-li starší zařízení, neuspějete. A jak výhodné jsou dvouvrstvé disky? I na to jsme soustředili naše testování.
 
Test je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na zkoumání kvalit disků. Na trhu jich je nepřeberné množství. Jak si vybrat takový, který vám bude vyhovovat? Předplaťte si Test a budete vědět více.

Testované výrobky - DVD nosiče (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

DVD nosiče (46 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2006


Přihlásit