Test dětských nočníků 2008

Publikováno v časopise 9/2008

Mnozí u výběru nočníku příliš nepřemýšlejí. Ovšem možná byste měli. Najdou se i takové nočníky, které mohou pod vaším robátkem prasknout. Proto jsme pro vás některé modely testovali. Jakých dosahují kvalit? My to víme...

Co zjistil náš test o nočnících?


Důležitost nočníku: Zamýšleli jste se někdy nad vyšší funkcí nočníku v životě malého dítěte? Jde přeci o velký krok od plenek k toaletě. Tímto procesem se zabýval i známý psychoanalytik Sigmund Freud, který říká, že jde o jeden z klíčových okamžiků v životě člověka. Vybavte proto svého potomka na tento životní zlom kvalitním nočníkem.

Nočník a naše testování: Náš test se zaměřil na nebezpečí možnosti prasknutí nočníku při zátěži. Při této nehodě může dojít ke zranění o ostré hrany či střepy. Zkoumali jsme mechanické vlastnosti nočníků, ale podrobili jsme je i zkoušce posuvu na koberci a dalším testům. Jak jednotlivé modely dopadly?

Návod u nočníku: Nočník na obsluhu samozřejmě není složitý, ale i tak by měli výrobci k němu dávat návod, ve kterém budou pokyny pro použití, ale i údržbu. Které výrobky ho mají?

Široká škála nočníků: Vybíráte nočník? Na trhu jich je hodně a jsou rozmanité. Můžete si vybrat tvar zvířátka, ale i výrobek s hudebním modulem. Který zvolíte vy?

TEST je tu pro vás. Tentokrát se zaměřil na nočníky, které jsou pro malé dítko důležitým mezníkem v jejich životě. Jaký výrobek bude pro něj nejoptimálnější? Předplaťte si náš test a budete vědět více.
   


Databáze testovaných výrobků

Nočníky (6 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2008

Přihlásit