Test dětských autosedaček 2008

Publikováno v časopise 7/2008

Jaké autosedačky jsou nejbezpečnější? Používáte ty se systémem Isofix, nebo dáváte přednost skořepinám a připevnění tříbodovým pásem vozidla? Co udělat pro maximální bezpečnosti vašeho potomka?

Co zjistil náš test o dětských autosedačkách?


Jak je to s bezpečností: Kojenci se přepravují v autosedačkách typu skořepina, která se upevňuje proti směru jízdy. Je vhodné tento typ používat co nejdéle. Různé výrobky vám nabízejí odlišnou kvalitu, bezpečnost, ale i pohodlnost. Která autosedačka nejvíce vyhovovala našim požadavkům?  

Autosedačky, které rostou s dítětem: Chcete-li zajistit dítěti autosedačkou maximální bezpečnost, nepůjde o malou investici. Proto určitě nechcete kupovat každou chvíli novou autosedačkou. Vybavte se takovou, která je vícerozsahová a přizpůsobuje se růstu dítěte. I takové jsme pro vás testovali.  

Na co se zaměřit při výběru autosedačky: Chcete si koupit autosedačku se systémem Isofix? Přesvědčete se, že takové autosedačky model vašeho auta podporuje. Dáte raději přednost univerzálním autosedačkám? Některé mají příliš složitou montáž, která zvyšuje riziko chybné obsluhy.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se opět zaměřili na dětské autosedačky. Jak je to s jejich bezpečností? Které jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - autosedačky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Autosedačky 2008 (27 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2008

Přihlásit