Test sporttesterů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 4/2011

Sporttester by měl být vybavením každého sportovce, který chce efektivně spalovat kalorie či zlepšit své sportovní výkony. Nachází se v různých cenových relacích. Jaký přístroj bude vhodný pro vás?

Co zjistil náš dTest o sporttesterech?

O sporttesterech: Je užitečnou pomůckou pro sportovce všech výkonnostních tříd. Jeho základní funkcí je měření pulsu. To zvládnou všechny testované modely. Dalšími základními funkcemi je měření času, určení tzv. tréninkové zóny atd. Některé přístroje nabízejí i zaznamenávání mezičasů jednotlivých úseků a další funkce.

Citlivost vůči rušení signálu: V této vlastnosti se jednotlivé modely liší. Rušení signálu je minimalizované používáním hodinek s šifrovaným signálem. Sporttestery mohou rušit jiné podobné přístroje, ale také slabé zdroje jiných elektromagnetických polí.

Naše testování: Při hodnocení sporttesterů jsme se zaměřili především na jejich funkce, obsluhu a vybavení. Při výběru konkrétního přístroje se zaměřte také na odolnost vůči poškrábání a na výdrž baterie. U jednotlivých modelů se liší.

dTest je tu pro vás. Tentokrát pomůže sportovcům (laikům i profesionálům) nalézt vhodný sporttester. Jaké jsou jeho kvality obecně a jak jsou na tom jednotlivé přístroje? Předplaťte si náš časopis a budete vědět více.


Testované výrobky - sporttestery (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Sporttestery 2011 (14 výrobků)
poslední aktualizace: 15.4.2011


Přihlásit