dm Dein Bestes, hovězí a krocan v omáčce

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu krmiv pro kočky?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení krmiva pro kočky dm Dein Bestes, hovězí a krocan v omáčce nebo chcete vědět jak vybrat krmivo pro kočky? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

  • alena Odstrčilíková 9.9.2009 22:07

    když jsem si v srpnu tohoto roku pořídila kotátko tak jsem koupila spoustu konzerv snad od každé značky. nekoukala jsem na cenu ale kvalitu a dein bestes mě zaujal svým složením tak jsem koupila několik vaniček a naše 6týdenní miminko mělo svého favorita okamžitě po jejich ochutnání. žádná jiná konzervička tak rychle s mističky nezmizela jako tato. děkuji tímto dm.drogerii za to že dokázali že i za přijatelnou cenu může kočička papat zdravě a chutně. naše číča chodí jak mlsný pes kolem zásoby bašty a pokud vemu dein bestes baští to už při nandaváni což u jiných nedělá. jediné co mě trochu vadí je že je k sehnání jen v DM drogerii protože u nás tato drogerie není a musím pro papání dojíždět 35km k nejbližší DM

    reagovat

    R R

Máte zkušenosti s krmivem pro kočky dm Dein Bestes, hovězí a krocan v omáčce? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit