Databáze nebezpečných výrobků

BBH /BaoBaoHao/ Vysoká židle

Hlášení RAPEX 18/2011

Dětská skládací vysoká židle s připevněným tácem na jídlo a s trubicovou konstrukcí. Výrobek se prodává v kartonovém obalu s návodem k použití v cizím jazyce.

Typ výrobku Model č.: 217-107
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože zajišťovací mechanismus není dostatečný a protože podnožka není stabilní.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající evropské normy EN 14988.

Čárový kód 6 938318 900061
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Úřady zakázaly prodej.

Datum publikace 15.05.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit