Databáze nebezpečných výrobků

Actona Company stolek "Misy"

Hlášení RAPEX 22/2013

Příležitostný stolek s oddělitelnou deskou z tmavého skla a třemi nohami z ocelových trubek. Na konci nohou jsou plastové opěrky. Stolek je vysoký 50 cm a všechny kovové části jsou černé. Zabaleno v kartonové krabici.

Typ výrobku položka 0000035644, kód KSTA-IUO-MISY
Kategorie Domácnost - Nábytek
Riziko Úraz elektrickým proudem
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože není dostatečně stabilní a mohl by se převrhnout, takže by spadla deska stolu nebo těžké předměty ze stolu.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 12521.

Čárový kód 5705994513813
Země záchytu Ohlašující: Litva
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: zákaz nabízení zboží a jakýchkoliv doprovodných činností.

Datum publikace 19.06.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit