Databáze nebezpečných výrobků

Surepower Separátor baterie pro vozidla "Surepower Battery Separator"

Hlášení RAPEX 38/2011

Výrobky jsou jednosměrné a dvojsměrné 100 amp jednotky separátoru baterií s relé pro 12 voltové systémy používané pro zařízení těžkých nákladních vozidel.

Typ výrobku kódy modelu: 1314, 1314-B, 1314 BP-D, 1315, 1315-B, 1315 NM, 1318 & 1319
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Požár
Nebezpečí

Některé jednotky mohou mít vadný kondenzátor desky vnitřního obvodu, což může vést k přehřátí, roztavení, kouři a v některých případech k požáru.

Země původu Spojené státy americké
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolné stažení zboží z trhu.

Datum publikace 01.10.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit