Databáze nebezpečných výrobků

Zenit N Šaty pro miminka

Hlášení RAPEX 33/2010
Kojenecké šaty s přerušenými ramenními popruhy, složení: 100% bavlna, velikosti: 30 a 32, vyrobené v Bulharsku. Výrobek se prodává v celofánovém balení.

Kategorie Sport a turistika - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko úrazu kvůli přítomnosti ramenních popruhů/funkčních tkaniček/s volnými konci, jejichž délka je 196, 235 mm a 210, 295 mm a které jsou určeny k zavázání přes ramena.
Země původu Bulharsko
Rozpor s Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 14682.
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily zákaz prodeje a stažení z trhu.
Datum publikace 17.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit