Databáze nebezpečných výrobků

Mercedes-Benz Osobní automobil - Sprinter

Hlášení RAPEX 31/2010
Osobní automobil / nákladní vozidlo.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku Sprinter, typy 903 a 906. Dotčené vozy byly vyrobeny mezi 10.8.2009 a 05.3.2010 a mají VIN v rozmezí od WDB906 *** ** E022768 do E031632.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Bezpečnostní pásy nemusí být dotaženy na požadovaný moment. To znamená, že v případě nehody nemůže být zaručena zádržná funkce bezpečnostního pásu.
Země původu Německo
Země záchytu Ohlašující: Německo
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 03.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit