Databáze nebezpečných výrobků

Land Rover osobní automobil "Range Rover & Range Rover Sport"

Hlášení RAPEX 5/2015

VIN v rozmezí: Range Rover: SALGA2EEXDA100000 až SALGA2DF7EA154799, Range Rover Sport: SALWA2EE1EA300003 až SALWA2EF6EA343373. Týká se pouze vybraných vozidel v těchto rozmezích.

Typ výrobku Land Rover Range Rover 3.0L V6 S/C a 5.0L V8 S/C. Land Rover Range Rover Sport 3.0L V6 S/C a 5.0L V8 S/C
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Nesprávné směrování brzdové vakuové hadice může vést ke tření, následnému prasknutí hadice a úplné ztrátě vakuové asistence brzdového systému. To by vedlo k tvrdému pocitu na pedálu brzdy a možnému prodloužení brzdné dráhy, což by mohlo vést k nehodě.

Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 11.02.2015
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit