Databáze nebezpečných výrobků

Daihatsu Osobní automobil - Feroza, Wildcat and Rocky

Hlášení RAPEX 13/2010
Osobní automobil s náhonem na čtyři kola.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku Feroza: Typy F3*, ABE F126; Wildcat / Rocky: Typy F8*, F9* ABE F151.  Vozidla vyrobená v letech 1985 - 1996 s následujícími čísly identifikaci vozidla: JDA000F3 ********* (Feroza) JDA000F8 ********* (Wildcat) JDA000F9 *** ****** (Rocky)
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Požár, chemické
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko požáru a chemické riziko, protože při nadměrném užívání se mohou objevit trhliny na záklopce ventilace recirkulačního systému palivových plynů. Tak by se výpary mohly dostat dovnitř vozu.
Již vzniklé úrazy Byl zaznamenán jeden případ požáru.
Země původu Japonsko
Země záchytu Ohlašující: Německo, Další: Řecko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné nápravné kroky výrobce.
Datum publikace 30.03.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit