Databáze nebezpečných výrobků

Original marines dívčí sukně

Hlášení RAPEX 11/2013

Šedá úpletová sukně pro děti staré 7-14 let se šňůrkami u pasu s volnými konci delšími než 140 mm při úplném roztažení oděvu. Šňůrky nejsou zajištěny proti vyvléknutí. Na sukni jsou dvě vyšitá písmena: "o" a "m" ve fialové barvě s hnědožlutou stuhou. Oděv má textilní a papírové štítky.

Typ výrobku model ANA3542BA2
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění kvůli šňůrkám u pasu, které nejsou alespoň v jednom bodě stejně vzdáleném od konců připevněny.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 14682.

Čárový kód 2 000155 648032
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 01.04.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit