Databáze nebezpečných výrobků

Harley-Davidson Motocykl "Softail"

Hlášení RAPEX 11/2011
Motocykl

Typ výrobku Modelový rok 2011.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Na udaných vozidlech hrozí nebezpečí zranění, protože může do systému "bodywork control module (BCM)" vniknout voda, která způsobí zastavení motoru. Pokud se motor zastaví při jízdě, mohlo by to vést k nehodě.
Země původu Spojené státy americké
Země záchytu Ohlašující: Španělsko, Další: Německo, Dánsko, Řecko, Velká Británie, Nizozemsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.
Poznámka Vyrobený mezi 08-10-10, a jiné modely Softail na kterých byl nainstalován jako příslušenství bezpečnostní systém "bodywork control module (BCM)".
Datum publikace 16.03.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit