Databáze nebezpečných výrobků

Specialized jízdní kolo / rám kola "Venge ViAS Rim Brake"

Hlášení RAPEX 45/2016

jízdní kolo / rám kola

Typ výrobku Rámy Venge ViAS s ráfkovými brzdami. Zahrnuje to také rámy S-Works a Pro level prodávané jako kompletní jízdní kola a/nebo moduly. Modelový rok 2016
Kategorie Sport a turistika - Vybavení pro sport a volný čas
Riziko Zranění
Nebezpečí

Zadní kolo se může uvolnit ze zadních patek, což může způsobit prasknutí zadního trojúhelníku. Hrozí zranění, protože uživatel může ztratit kontrolu nad kolem a utrpět pád.

Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů (dovozce).

Datum publikace 11.11.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit