Databáze nebezpečných výrobků

Osann, Swing Hippo Dětské sedátko - Osann Swing Hippo

Hlášení RAPEX 33/2011

Houpací sedátko s držadlem na zavěšení hraček. Hračky: králík, slon a myš. Prodává se v mnoha různých barvách: růžovošedá, modrohnědá, béžovočerná, černá, červenošedá, zelenohnědá.

Typ výrobku neznámý
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí udušení, protože hračky, které visí na držadle, mají kulaté oči, které zcela projdou válcem pro testování malých částí.

Země záchytu Ohlašující: Finsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolné svolání od spotřebitelů.

Datum publikace 25.08.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit