Databáze nebezpečných výrobků

BLB /BaoLeBao/ Dětské chodítko

Hlášení RAPEX 18/2011

Dětské chodítko z plastu se skládacími kovovými opěrami a textilním sedadlem, na kterém je nápis. Chodítko má také stolek, na kterém jsou hračky. Prodává se zabalené v polyetylenovém obalu s návodem k použití v cizím jazyce.

Typ výrobku Model č.: 6130
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože se může převrhnout a protože nemá dostatečnou pevnost a během použití se může zhroutit.
 

Země původu Čína
Rozpor s


Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající evropské normy EN 1273.

Čárový kód 6936780300013
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Úřady zakázaly prodej.

Datum publikace 15.05.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit