Databáze nebezpečných výrobků

Bambino Dětské chodítko Trotteur

Hlášení RAPEX 17/2011
Dětské chodítko s šedým plastovým rámem a modrým textilním sedadlem. Prodávané v bílé krabici se značkou a jménem výrobku, značkou CE a několika varováními.

Typ výrobku K-006
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Udušení
Nebezpečí
Výrobek představuje nebezpečí udušení, protože oddělitelná hračka ve tvaru včely může prasknout, čímž se uvolní malé části, které mohou děti spolknout.
Země původu Tchaj-wan
Čárový kód 8717333419530
Země záchytu Ohlašující: Belgie
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce zboží dobrovolně svolal od spotřebitelů.
Datum publikace 27.04.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit