Databáze nebezpečných výrobků

Nurse Nonona Cestovní postýlka

Hlášení RAPEX 32/2010
Cestovní postýlka s dvěma úrovněmi matrace, potištěnými kapsami a postranním panelem, transportní taška obsahující zdvižné zařízení, hmotnost 9,7 kg a rozměry 125 x 65 x 76. Také obsahuje hračku v podobě oblouku se třemi přívěsky, který je připojen dvěma karabinkami na stranách postýlky. Tento produkt je zabalen v kartonovém obalu.

Typ výrobku 399491 MECANO
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Udušení
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko udušení, protože ukončení zipu se může rozbít, což uvolní malé části, které by mohlo dítě spolknout.
Země původu Čína
Rozpor s Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 716.
Čárový kód 8430488028869
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu.
Datum publikace 10.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit