Databáze nebezpečných výrobků

Aston Martin osobní automobil "DB9 (Coupe & Volante), DBS (Coupe & Volante), One-77, V12 Vantage (Coupe and Roadster), V12 Zagato, V8 Vantage (Coupe and Roadster), Virage (Coupe and Roadster)"

Hlášení RAPEX 1/2015

Týká se vozidel vyrobených mezi  15/06/2006 a 06/11/2014.

Typ výrobku Aston Martin: DB9 (Coupe & Volante), DBS (Coupe & Volante), One-77, V12 Vantage (Coupe a Roadster), V12 Zagato, V8 Vantage (Coupe a Roadster), Virage (Coupe a Roadster)
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Popálení
Nebezpečí

Řídící modul předních vyhřívaných sedadel může selhat, když je zapnuto zapalování. To by mohlo vést k permanentnímu napájení topných prvků a nemuselo by být možné topení vypnout. To by mohlo vést k přehřátí sedadla a v extrémních případech k popáleninám.

Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 20.01.2015
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit