Test myček nádobí 2022

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2022

Úkol myček je jasný – zbavit různé druhy nádobí veškeré možné špíny a zároveň v porovnání s ručním mytím ušetřit vodu. V hlavní tabulce vám nabízíme více než 30 nově otestovaných úzkých i klasických vestavných a polovestavných modelů. Najít spotřebič, který myje dobře a úsporně, není v dnešní době naštěstí problém. Kvalitní myčka přitom může stát i méně než 10 tisíc. Nejen v případě levnějších modelů však za kýžený výsledek musíte zaplatit trpělivostí.

Testy myček v našem časopise patří ke stálicím. Za poslední roky jsme vám představili výsledky několika set nejlepších myček různých značek, vybavení i cen. Nevyhýbáme se vestavným ani volně stojícím modelům. Kromě myček nádobí s 60cm šířkou necháváme testovat také úzké modely vhodné do menších domácností. V tabulce naleznete také známá jména, jako je Samsung, Whirlpool, Electrolux či Bosch.

Testovací program se již několik let nezměnil, aktuální výsledky jsou tak plně srovnatelné s těmi předchozími. Opět jsme se zaměřili na kvalitu mytí a sušení, délku mycích programů, spotřebu vody a elektřiny, snadnost obsluhy, hlučnost a dílenské zpracování.

V časopise jsme se zaměřili na vestavné myčky. Naše webová databáze obsahuje také podrobné výsledky volně stojících 60cm myček.


plně integrované myčky s klasickou šířkou (porovnat)

polointegrované myčky s klasickou šířkou (porovnat)

plně integrované myčky úzké (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Myčky (313 výrobků)
poslední aktualizace: 2.2.2023


Přihlásit