Co najdete v únorovém dTestu

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2023 Obsah únorového dTestu

V únorovém vydání dTestu na vás čeká obvyklých pět testů. Podívali jsme se dovnitř konzerv a otestovali jsme i něco pro osobní hygienu a dva nástroje pro uchování vzpomínek. Poslední test souvisí s energií z obnovitelných zdrojů.

Připravujeme pro vás tyto testy: 

Sardinky: U rybiček v nálevu či v oleji jsme se podívali na to, zda odpovídá pevný podíl udávaný výrobci. Zaměřili jsme se také na to, zda neobsahují nebezpečné nežádoucí látky, jako jsou dioxiny a těžké kovy.

Elektrické zubní kartáčky: V testu elektrických zubních kartáčků nás zajímalo, jak dobře dokážou čistit zuby a odstraňovat nežádoucí plak, jak snadné je jejich používání, ale třeba i to, jak jsou hlučné nebo jak bytelná je jejich konstrukce.

Fotoaparáty: Únorový test fotoaparátů se zaměří na srovnání „kompaktů“ s fotoaparáty chytrých mobilních telefonů.

Fotovoltaické panely:  V rámci mezinárodního auditu jsme se podívali na kvalitu výroby přímo v továrnách, měřili jsme i reálný výkon testovaných modelů.

Externí harddisky: Zajímalo nás, jak jsou externí harddisky rychlé a spolehlivé, v testu jsme prozkoumali i přiložené programy pro záchranu a zálohování dat.

Těšit se můžete i na obvyklé rubriky s právním a finančním servisem, spotřebitelské novinky ze zahraničí nebo aktuality z hromadné změny dodavatelů energií.

 

 

 

Přihlásit