Co přinese říjnový dTest

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2022 Obsah říjnového dTestu

Témata říjnových testů potěší motoristy, milovníky a milovnice hudby nebo ty z vás, kdo se zajímají o kvalitu nápojů prodávaných v českých obchodech. Nechybí ani test z kategorie velkých domácích spotřebičů.

Těšit se můžete na tyto testy:

Zimní pneumatiky – Ač se venkovní teploty zatím příliš často neblíží kritické hranici sedmi stupňů Celsia, čas přezutí aut na zimu se blíží. Tentokrát jsme otestovali zimní pneumatiky o rozměrech 175/65 R14 a 195/65 R15.

Myčky nádobí – Po květnovém testu volně stojících myček nádobí přišel čas podívat se na kvalitu mytí, spotřebu, hlučnost a uživatelskou přívětivost vestavných modelů.

Džusy a mošty – Nedávno jsme neúspěšně pátrali po čaji v některých nápojích prodávaných pod názvem ledový čaj. V aktuálním testu jsme nechali v laboratoři důkladně prozkoumat obsah krabic a lahví s jablečnými mošty a džusy.

Světelné zdroje – Jak jednotlivé výrobky obstojí ve světelném výkonu, rychlosti rozsvícení, odolnosti a životnosti? Zaměřili jsme se na všesměrové a bodové úsporné zdroje světla.

Sluchátka – Jaká sluchátka zvolit, když si chcete vychutnat poslech hudby nebo mluveného slova za chůze, běhu či v pohodlí domova? Prověřili jsme pro vás kvalitu reprodukce zvuku, komfort nošení, odolnost i únik zvuku do okolí u sluchátek různých kategorií.

Vedle testů pro vás chystáme také článek o spotřebitelských právech při reklamaci telekomunikačních služeb a srovnání tarifů mobilních operátorů.

Přihlásit