Chcete ušetřit při nákupech?

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Jediným zaručeným způsobem, jak poznat kvalitu výrobků, jsou nezávislé a objektivní testy. Ty na českém a slovenském trhu jako jediný provádí časopis dTest. Pořiďte si předplatné dTestu a spolehlivě poznáte, které potraviny, spotřebiče či výrobky pro děti jsou skutečně kvalitní a které za mnoho nestojí, i když se třeba honosí renomovanou značkou a mohutnou reklamou.

Otestovali jsme tisíce výrobků

Na tištěných i internetových stránkách časopisu dTest najdete testy potravin, domácích spotřebičů, elektroniky,
výrobků pro děti, kosmetiky a mnohých dalších. Od roku 1994 jsme otestovali více než 15 000 výrobků, odhalili jsme více než  500 nebezpečných výrobků a nesčetněkrát jsme prokázali, že dražší výrobek nemusí být nutně kvalitnější než levnější konkurence. Šetříme tedy vaši peněženku i vaše zdraví a zdraví vašich blízkých.

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Testy probíhají v nezávislých laboratořích. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete


Jsme tu pro vás

Naším posláním je umožnit všem spotřebitelům nakupovat poučeně na základě objektivních informací. Přidejte se k rozrůstající se rodině našich předplatitelů, kteří vždy poznají kvalitu od nafouklé reklamní bubliny a díky tomu ušetří. Získáte nejen pravidelný přísun testů a spotřebitelských informací přímo do vaší schránky, ale také přístup do databáze výsledků testů více než 11 000 výrobků na těchto webových stránkách, zdarma pomoc v poradně dTestu při jakýchkoliv spotřebitelských problémech a další výhody.

Přihlásit