Zaplaťte pár stovek, ušetřete tisíce

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2023 Obsah říjnového dTestu

dTest ví, co je dobré. Kvalitu zboží na trhu sledujeme od roku 1992. Jsme jediní, kteří vydávají nezávislé testy a nepublikují žádnou reklamu. O tom, co je dobré často nerozhoduje cena, známá značka a už vůbec ne mohutná reklama slibující zázraky.

Počítejte s námi

Sto mililitrů extra panenského olivového oleje Monini Classico, který v našem testu získal hodnocení dobře (61%) vás přijde na 27 Kč. Za stejné množství vítěze testu Albert Quality Extra Virgin olivový olej (hodnocení dobře - 68%) zaplatíte 10 Kč.
Vysavače Elektrolux ZJM 6820 a Dyson DC 37 Animal turbine mají oba velmi dobrou účinnost vysávání (83, resp. 80 %). Průměrná cena prvního z nich činí 2310 Kč, za druhý zaplatíte 13220Kč.

Roční předplatné dTestu stojí 949 Kč. Tyto peníze se vám mohou vrátit zpět během jediného nákupu. Předplatné můžete objednat zde.

Co dalšího s dTestem získáte?

Součástí předplatného dTestu jsou přístup do online databáze výsledků testů více než 9500 výrobků, služby spotřebitelské poradny zdarma, praktické dárky usnadňující každodenní život a nyní také mobilní aplikace dTest pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

 

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi. Testy probíhají v nezávislých laboratořích.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Přihlásit