Seznamte se s dTestem

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

dTest ví, co je dobré. Kvalitu zboží na trhu sledujeme od roku 1992. Jsme jediní, kteří vydávají nezávislé testy a nepublikují žádnou reklamu. O tom, co je dobré často nerozhoduje cena, známá značka a už vůbec ne mohutná reklama slibující zázraky.Pro koho je tu dTest?

dTest je tu pro všechny spotřebitele, kterým není jedno, co si kupují. Za 20 let jsme otestovali více než 15 000 výrobků a mimo jiné odhalili 550 těch, které ohrožují vaše zdraví vaše nebo vašich dětí. S dTestem víte, co si koupit a čemu se obloukem vyhnout.

 

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi. Testy probíhají v nezávislých laboratořích.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Chcete mít jasno v tom, co kupujete, a znát svá spotřebitelská práva? Objednejte si zde předplatné dTestu a získejte časopis nabitý testy a radami každý měsíc přímo do vaší schránky, přístup do online databáze výsledků testů tisíců výrobků, služby spotřebitelské poradny zdarma a nově také mobilní aplikaci dTest pro telefony s operačními systémy Android a iOS.


Přihlásit