Test vestavných kombinovaných chladniček 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2012

Zvažujete vestavnou kombinovanou chladničku? Budete-li ji pečlivě vybírat, nemusí jít nutně o drahé řešení. Vezměte také v potaz možnou úsporu elektřiny. Dejte si však při výběru pozor na chladničky, které nejsou vhodné pro zamrazení většího množství surovin.
 Co zjistil dTest o vestavných kombinovaných chladničkách?

 
Ošidný objem chladniček: Měli byste vědět, že objem chladničky, který udává výrobce, může být velmi zavádějící. Neřiďte se ani vnější velikostí. Rovněž bývá matoucí.
 
Pozor na spotřebu energie: Chladnička je jedním z největších žroutů energie a při dnešní ceně elektřiny se vyplatí investovat do chladničky s nízkou spotřebou.
 
Mrazící výkon chladniček: Některé chladničky, které jsme testovali, měly problémy s mrazením či chlazením čerstvých potravin. Prozradíme vám, které chladničky byly nejproblematičtější.
 
Naše testování: Při hodnocení chladniček jsme brali v potaz chladící a mrazící výkon, spotřebu elektrické energie, doporučené nastavení teplot, obsluhu, pohodlnost při odmrazování, hlučnost a vibrace, izolaci, tepelnou stabilitu chladničky a mrazničky.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát přináší informace všem, kteří si chtějí pořídit vestavnou kombinovanou chladničku. Co je slabou stránkou chladniček a na jaký model se můžete spolehnout? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - chladničky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Chladničky 2012 (17 výrobků)
poslední aktualizace: 14.6.2012


Přihlásit