Časopis dTest

Který řepkový olej si vybrat? Náš test řepkových olejů vám může být pomocníkem v rozhodování. Laboratorními zkouškami prošlo 17 zástupců tohoto oleje. Více v aktuálním vydání.

Období nachlazení a rýmy je v plném proudu a my vám přinášíme test papírových kapesníků. Nechali jsme otestovat tří a čtyřvrstvé kapesníky, především pak jejich pevnost, savost aj.

Pokud uvažujete o koupi robotického vysavače, pak je tu právě pro vás jejich test. V přehledu naleznete 34 vysavačů. Jak si poradily se špínou na dlažbě i koberci, nebo jak jsou na tom s umělou inteligencí, se dočtete v našem testu.

Do testu tělových mlék jsme zařadili jejich sedmnáct vzorků dostupných na našem trhu. Kromě jiného jsme zjišťovali, jak fungují v praxi a zda potřebně hydratují.

Po roce je tu opět test tiskáren. Naleznete v něm tiskárny jednoúčelové i multifunkční, laserové i inkoustové, barevné i černobíle. Hlavním parametrem hodnocení byla, jako vždy, kvalita tisku.

Snídaňové cereálie – různé tvary, velikosti i příchutě. Představují ideální variantu rychlé snídaně? Jak je to s jejich výživovou hodnotou? Porovnali jsme etikety 28 výrobků.

Začátek nového roku bývá pro mnohé také ideální dobou k hubnutí. Jaké služby vám může nabídnout výživový poradce a co od něj můžete očekávat? Více v našem infočlánku.

Dokážete si představit měsíc bez kosmetiky? Naše redaktorka po dobu jednoho měsíce vyřadila ze svého života kosmetické přípravky. Její postřehy i rady si přečtěte v lednovém vydání.

Bruslení patří k oblíbeným zimním sportům. Přinášíme informace, jak a kde si bezpečně zabruslit, nebo na co si dát při bruslení v přírodě pozor.

Finanční rubrika se věnuje tématu energetické chudoby a eNeschopence v praxi. Právní rubrika radí, na co si dát pozor při povánočních výprodejích.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit