Časopis dTest

Kupujete si gothajský salám? V našem testu přinášíme výsledky 12 testovaných salámů různých výrobců, u kterých jsme prověřili jejich kvalitu a poctivost a největší důraz při hodnocení jsme kladli na obsah a kvalitu masa. Jak si salámy vedly v testu, naleznete v aktuálním vydání.

V testu kočárků jsme se letos zaměřili na ty s přívlastkem golfové. V rodinách s malými dětmi mají své nezastupitelné místo – podle výrobců jsou lehké, skladné a snadno přenositelné. Hodnotili jsme jak praktičnost, tak i bezpečnost nebo zda neobsahují nebezpečné látky. Které golfky při našich zkouškách obstály, naleznete v testu golfových kočárků.

Čas dovolených  prázdnin se nezadržitelně blíží. Ti z vás, kteří dávají přednost nejen pěší turistice, ocení test turistických batohů o objemu mezi 40  a 50 litry. Testování probíhalo v laboratořích, ale nechybí ani praktické hodnocení dobrovolníků podle jejich zkušeností a dojmů.

Pokud jste aktivními sportovci, zajisté uvítáte test funkčních trik pro intenzivní pohyb, která během sportovní aktivity zajišťují potřebný komfort. Testování dámských a pánských trik probíhalo v laboratoři a jak oblečení slouží v praxi, zaznamenávali dobrovolníci – nadšení sportovci.

Hledáte vhodné palubní zavazadlo? Testu jsme podrobili 13 kufrů odpovídajících svými rozměry palubním zavazadlům. Kufry podstoupily sérii zátěžových i zkoušky obsluhy. A jak tato zavazadla obstála? Odpovědi naleznete v květnovém vydání.

Cyklistické helmy jsou již nedílnou součástí výbavy většiny cyklistů. Odpovídají však všechny požadavkům pro bezpečnost? Otestovali jsme, jak helma ochrání vaši hlavu a obsah dutiny lebeční při nárazu.

Druhou částí pokračuje srovnání levných nákupů u sousedů – tentokrát jsme porovnali nechlazené potraviny a papírové kapesníky.

Jak cestovat s jízdním kolem? Přinášíme vám informace o možnostech přepravy u tří největších vlakových dopravců a v městské hromadné dopravy pěti největších měst v ČR.

Ve finanční rubrice se věnujeme pojištění odpovědnosti v práci a tomu, jaké výhody a nevýhody nám může přinést kreditní karta. V právní rubrice se dozvíte o relativně novém fenoménu – spoluspotřebitelství.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit