Ecover Universal - Waschpulver Konzentrat

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu univerzálních pracích prostředků?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Rozbalit všechny výsledky

Průměrná cena 190 Kč

Hmotnost 1,05 kg

Počet dávek v balení 14

Cena jedné prací dávky 14 Kč

Roční cena praní Pro zobrazení výsledků se přihlaste

ÚČINNOST PRANÍ Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Mastné skvrny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Pigmentové skvrny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Bílkovinné skvrny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Škrobové skvrny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Rostlinné skvrny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

VLIV NA TKANINY Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Bělicí efekt, zaprání
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Zamezení inkrustace
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
Zachování barev
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Rozbalit všechny výsledky

Jak hodnotíme

++ velmi dobře 100-80 %
+ dobře 79-60 %
o uspokojivě 59-40 %
- dostatečně 39-20 %
-- nedostatečně 19-0 %

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení univerzálního pracího prostředku Ecover Universal - Waschpulver Konzentrat nebo chcete vědět jak vybrat univerzální prací prostředek? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • David 19.8.2013 20:00

  Dva roky používám Ecover a liboval jsem si, jak jsem našel kvalitní prací prášek a který ještě není agresivní. Výsledky dTestu jsou v rozporu s mojí zkušeností. Nerozumím tomu, proč se do hodnocení nezahrnuly vlivy prášku na člověka a životní prostředí. U tuňáků se sleduje rtuť, u potravin éčka a u pracích prášků se hodnotí "jen" jak je prádlo vyprané?

  reagovat

  R R
 • Veronika 26.5.2012 13:31

  Já používala na praní dřív Mýdlové ořechy, ale nevypraly bohužel vůbec nic. Pak jsem šla do Ecoveru a ten mi vyhovoval, ale skončila jsem u Amwey, byď jako značku ji nemám ráda, ale přijde mi, že nejlépe vypere a ještě navíc ekologicky. A s kosmetikou z ropy má Bohouš pravdu. Nechpu dTest a jeho hodnocení kosmetiky. Ropa na pleť je opravdu hrozné svinstvo, ale to bohužel dTest vůbec nehodnotil. Proto jsem na vážkách čemu tu věřit a čemu ne..

  reagovat

  R R
 • petr 22.5.2012 08:25

  Je asi komplikované porovnat, zda prášky s přidanými optickými zjasňovači (které jen klamou zrak) jsou lepší než čistě vyprané prádlo bez další chemie v prášku, který neničí životní prostředí. Kdo je zdravý nemusí to řešit a vybere si "bělejší" prášek. Kdo nám však zaručí, že i zdraví lidé nedostanou z "optických zjasňovačů" které jsou nejblíž kůži nějakou tu alergii ? A pak už bude výběrové kritérium jiné než čistě bílá a bělejší ... Používáme Ecover a jsme s ním naprosto spokojeni. Pozn.: máme alergii v rodině.

  reagovat

  R R
 • Filip 7.12.2011 20:14

  Dobrý den, chtěl bych jsem se zeptat, jestli tento prášek aspoň něco vypere? Dříve jsem si kupoval různé prací prášky, ale měl jsem po nich na rukou ekzém, až po vyzkoušené Ecoveru mi ekzém zmizel. Tak jsem na vážkách jestli mám Ecover kupovat (prací účinost) nebo ne.
  Děkuji za odpověď Filip Macko

  reagovat

  R R
  • Haf 10.1.2012 19:42

   Na praní už řadu let používám prací gel Ecover a jsem s ním spokojená. Pro mě je velkou motivací ekologická odbouratelnost přípravků (a to nejen na praní), ale i dobrá kvalita. Navíc je pro mě přínosem i slabá parfemace pracích prostředků od Ecoveru a dobrá snášenlivost na kůži.
   Pouze když peru utěrky (ovšem jsou značně zašpiněné - můj drahý s nimi občas vytře i podlahu), tak přidávám ekologické bělidlo (na bázi aktivního kyslíku).

   reagovat

   R R
  • Bohouš 12.12.2011 15:33

   Dobrý den, prášek na prádlo od ecoveru používám (10kg balení - výjde levněji) a za celou dobu jsem nezaznamenal problém s čistotou prádla. Navíc, jak taky píšete, dobrý prášek se pozná i podle toho, že nedráždí pokožku (na co vám bude prášek, který vypere úplně všechno, když se Vám po něm dítě obsype). Jinak to, že d test neustále protěžuje konvenční výrobky vůči těm, které nabízejí rozumnou alternativu je v testech už hodně dlouho patrné (viz. kosmetika, kdy největší sajrajty z ropy vyhrávají nad přírodními produkty). Pokud hledáte info o dobrých eko produktech a rozumíte německy doporučuji http://www.oekotest.de/

   reagovat

   R R

Máte zkušenosti s univerzálním pracím prostředkem Ecover Universal - Waschpulver Konzentrat? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit