Databáze nebezpečných výrobků

Cheer Amusement stroj na střílení míčky pro vnitřní použití "Super Cannon"

Hlášení RAPEX 47/2013

Výrobek obsahuje aparát alarmu, řídicí desku, startovací tlačítko, ventilátor, ocelový rám a další díly. Hráči musí naplnit stroj pěnovými míčky vstupním otvorem a otočit přední část k terčům pomocí pohyblivého držadla a stlačit tlačítko.

Typ výrobku CH-EC090008
Kategorie Sport a turistika - Hračky a zábav. předměty
Riziko Zranění
Nebezpečí

Dítě se při hře může dotknout lopatek ventilátoru uvnitř výrobku tak, že prostrčí ruku otvorem pro míčky. Lopatky mohou při pohybu zranit dětskou ruku.

Již vzniklé úrazy

Byl zaznamenán jeden případ ve Finsku.

Země původu Čína
Země záchytu Ohlašující: Finsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: jiná.

Datum publikace 07.12.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit