Databáze nebezpečných výrobků

Bath Sprchová zástěna pro vany

Hlášení RAPEX 34/2010
Sprchová zástěna pro vany, jeden list ze skla 85x140cm.

Typ výrobku K035-W, ref. LM14386050
Kategorie Domácnost - Ostatní
Riziko Pořezání
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko pořezání, protože závěs je náchylný k rozbití při otevírání a zavírání, což může způsobit, že tabulka, která je vyrobena z tvrzeného skla, spadne.
Již vzniklé úrazy Zaznamenán jeden případ.
Země původu Čína
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné zastavení prodeje, stažení z trhu a od spotřebitelů a zničení výrobků na skladě výrobcem.
Datum publikace 24.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit