Databáze nebezpečných výrobků

RENAULT Osobní automobily "Clio" a "Twingo"

Hlášení RAPEX 38/2011

Osobní automobil

Typ výrobku Osobní automobily, modely Clio III a Twingo II (kampaň svolání OTS-0BDN)
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože může být poškozen motor tím, že nebyly použity správné půlkužely ventilu.

Již vzniklé úrazy

Byly zaznamenány nehody.

Země původu Francie
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Německo, Bulharsko, Nizozemsko, Švédsko, Dánsko, Portugalsko, Velká Británie, Maďarsko, Irsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dovozce sjednal dobrovolnou nápravu.

Poznámka

Svolání se týká vozidel vybavených motory D4F a D4FT a vyrobených mezi 17/09/2010 a 30/11/2010 v Douvrinu (Francie) nebo D4D a D4F vyrobených mezi 06/11/2010 a 22/11/2010 at Curitibě (Brazílie).

Viz přiložený seznam VIN

Datum publikace 01.10.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit