Katalog spotřebitelských značek

Účelem tohoto katalogu je pomoci spotřebitelům zorientovat se v nepřeberném množství značek a symbolů, se kterými se setkávají na obalech výrobků a při nákupech.

Zobrazuji 66 výsledků
řadit vzestupně řadit sestupně
 • Nábytek - Česká kvalita

  Kategorie: kvalita, původ
  Typ výrobku: ostatní
  Značka uvádí, který výrobek byl přezkoumán akreditovanou zkušebnou z hlediska jeho kvality, užitné hodnoty a bezpečnosti. Zkoušky odpovídají normám ČSN. 
 • CG - Značka kvality výrobků pro plynárenství

  Kategorie: kvalita
  Typ výrobku: ostatní
  Značka CG je značka kvality prokazující uživatelům a spotřebitelům shodu s požadavky na bezpečnost, funkčnost a kvalitu výrobků.
 • Podporované zaměstnávání

  Kategorie: normy, původ
  Typ výrobku: ostatní
  Smyslem PZ je vyrovnávání příležitostí pro pracovní uplatnění lidí, kteří v důsledku zdravotního postižení nebo jiných znevýhodňujících faktorů mají ztížený přístup na otevřený trh práce a v důsledku toho mohou být nebo jsou omezeni ve svém společenském uplatnění. Potřebují individuální, dlouhodobou a…
 • Osvědčeno pro stavbu

  Kategorie: kvalita
  Typ výrobku: ostatní
  Osvědčeno pro stavbu je dobrovolný otevřený certifikační systém stavebních výrobků, v rámci kterého je posuzována vhodnost stavebních výrobků pro použití ve stavbě ve smyslu zákona č.183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (Stavební zákon) a dalších technických předpisů ČR. 
 • RSPO

  Kategorie: původ
  Typ výrobku: ostatní
  Značka udělovaná Kulatým stolem pro udržitelnou výrobu palmového oleje (RSPO) těm producentům, kteří palmový olej vyrábí bez kácení a vypalování pralesů.
 • ClimateCare

  Kategorie: ekologie, původ
  Typ výrobku: ostatní
  Ekologická značka udělovaná britskou společností ClimateCare, která se od svého založení v roce 1997 zabývá podporou projektů snižujících množství produkovaných emisí.

1 3 4 5 6 7

Přihlásit