Komínové digestoře

Počet testovaných produktů: 38

Digestoř patří na první pohled k těm nejjednodušším spotřebičům v domácnosti. Zapnete ji a ona začne odtahovat vzduch. Nic víc neumí. Při zkouškách jsme ale zjistili, že to ve skutečnosti tak jednoduché není. Proto najdete v našem testu jak několik spolehlivých pracantů, tak i propadáků.

Otestovali jsme 21 komínových digestoří od známých výrobců. Postavili jsme přitom vedle sebe jak modely, jejichž cena se pohybuje v řádu desítek tisíc korun, tak i ty z nejnižší cenové kategorie. Zajímalo nás, jak dobře dovedou zbavit kuchyň mastnoty v režimu odtahu do komína i v recirkulačním režimu, kdy vzduch čistí pouze výměnný uhlíkový filtr. Také jsme vyzkoušeli, jak si poradí s vlhkostí při vaření a zda účinně odstraní i zápach.

Kromě samotného čištění vzduchu jsme měřili i jejich hlučnost. Zde jsme zjistili, že některé modely jsou tak hlasité, že se mohou svými decibely klidně poměřovat s vysavači. Dále jsme hodnotili jejich obsluhu, v níž jsme posuzovali například ovládání, údržbu a čištění nebo kvalitu osvětlení pracovní plochy, a nakonec i dílenské zpracování.

Zobrazit filtr

Testy digestoří

archivní testy

Celkové hodnocení Pro přihlášené

Značka

Cena

Zobrazeno 1-16 z 38 produktů

sestupně vzestupně

Zobrazení Zobrazit dlaždice Zobrazit řádky

Zobrazeno 1-16 z 38 produktů

1 2 3

Přihlásit