Dětské vysoké židličky

Počet testovaných produktů: 73

Testování dětských vysokých židliček se odehrávalo v laboratoři i domácím prostředí. Experti se zaměřili na zkoušky bezpečnosti a odolnosti – při testování se řídili aktuálně platnou normou ČSN EN 14988:2018, která u dětských vysokých židliček přesně stanovuje bezpečnostní požadavky na jejich konstrukční zpracování i zkušební metody, kterými se prověřují.
Rodiče s dětmi pak jednotlivé židličky vyzkoušeli na vlastní kůži – zajímalo je na příklad, jak funguje zádržný systém, jestli v nich mají děti potřebné pohodlí nebo kolik práce jim dá vyčistit skvrny od dětské výživy. Mezi testovanými modely jsme narazili na velké rozdíly v ceně, výbavě i výkonu. Uděláte proto nejlépe, pokud se při výběru dětské židličky budete orientovat podle výsledků našeho testu.
Poznámka: V průběhu roku 2019 došlo k revizi vyhodnocování výsledků. Výsledky dříve otestovaných modelů jsme přepočítali dle upravených hodnotících kritérií. Jejich hodnocení se tak může od původní publikace v některých ohledech mírně lišit.

Zobrazit filtr

Testy dětských vysokých židliček

archivní testy

Celkové hodnocení Pro přihlášené

Značka

Cena

Vlastnosti

Zobrazeno 1-16 z 73 produktů

sestupně vzestupně

Zobrazení Zobrazit dlaždice Zobrazit řádky

Zobrazeno 1-16 z 73 produktů

1 2 3 4 5

Přihlásit