Toma Natura Pramenitá voda

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu balených vod?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení balené vody Toma Natura Pramenitá voda nebo chcete vědět jak vybrat balenou vodu? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Lenka D. 24.8.2018 11:46

  Prosím vás nainstalujte si aplikaci like a na kanále Dan Tube máte reklamu na vás . Mrknete.

  reagovat

  R R
 • 21.10.2009 08:40

  Nikde se nedovite kdy byla voda stocena do lahvi, ani na zakaznickem mailu na jejich strankach. Na obale je pouze datum spotreby.

  reagovat

  R R
 • milomac 20.10.2009 16:54

  Z balených vod v PET lahvích jsem si oblíbil pramenitou vodu Toma neperlivá (několik let) - pro její "chuť". V loňském roce, asi tak, jsem zaregistroval změnu v chuti k horšímu ("mrtvá voda"). Na lahvích se začaly objevovat i data trvanlivosti a výrobní kódy v jiném provedení, než tomu bylo před tím. Byla spuštěna nová linka, je využíván nový podzemní zdroj vody nebo dochází k nějaké nové úpravě v technologii výroby? Zkrátka, TOMU jsem přestal kupovat a kupuji jinou v PET lahvích. Vodu z kohoutku na přímé pití rozhodně ne, z důvodu občasného výskytu nečistot, rezavé barvy a nedůvěry ve stav vodovod. řádu, kterým je voda přiváděna do bytového domu.

  reagovat

  R R
  • Zuzka 23.10.2009 19:15

   Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda tato voda se dostala do 4 vyhovujícíh balených vod. Jsem maminkou 6měs.holčičky a z této vody jí připravuji jídlo. A i já sama ji piji. U nás voda z vodovod.kohoutku je bohužel hodně dusičnatá a dusičnaná. I když z ní vařím pro rodinu, peru, a občas i pijeme.......je to asi hodně špatné, že :-) ale máme obec.studnu a bohužel není nápravy.
   Děkuji za odpovědi
   S pozdravem
   Zuzka Tůmová

   reagovat

   R R

Máte zkušenosti s balenou vodou Toma Natura Pramenitá voda? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit