Stokke Tripp Trapp

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu dětských židlí?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení dětské židle Stokke Tripp Trapp nebo chcete vědět jak vybrat dětskou židli? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • ttruchly 17.7.2015 16:09

  Vsimnite si na vsetkych datasheetoch je pouzite plastove predlzenie zadnych noh. Bolo to sucastou tej sady pre male deti. Takze na tom videu si to zabudli namontovat.
  T.

  reagovat

  R R
 • Petra 20.5.2012 22:26

  Souhlasim s ostanimi, ze pokud je vse pouzivano dle navodu a instrukci, tak k urcitym situacim nedojde. Zidlicku doma mame uz rok, dcera ji miluje a jinou bychom ani domu nechteli.

  reagovat

  R R
 • Monika 8.2.2012 19:15

  S manželem jsme koupili židličku dceři a jsme s ní maximálně spokojeni. Dcera má 3 roky a nikdy jsem žádný problém nemněli. Ale když jsme židličku kopovali, tak jsme navíc dostali plastové prodlužovací klapky, které se umísťují na zadní konce spodních lyžin židle, takže je defacto prodlužují a zabraňují pádu vzad. Důležité je průběžně židli upravovat s růstem dítěte tak aby nedošlo ke špatnému umístění těžiště.

  reagovat

  R R
 • Luboš 23.1.2012 07:32

  Máme podobnou židličku a máme pořád problémy s vyjížděním sedátka.Systém dotažení se nedá moc šťastný.Vyřešil jsem to podložením malými gumičkami.

  reagovat

  R R
 • Irena 3.11.2011 10:29

  Dobrý den, objevila jsem na internetu toto video a nevím, co si mám o tomto výrobku tedy myslet http://www.youtube.com/watch?v=NB7V7HDYAtQ Jak mohl vyhrát test?

  reagovat

  R R
  • Nikola 7.3.2012 18:03

   Židle máme již 4 roky a to pro obě děti a vždy bez problémů, tak jsem ze zvědavosti koukla na video. Ten, kdo židle má, tak ví, že pokud je dítě malé a má vysoko těžiště, jsou v balení k židlím přidané platové pacičky, a ty musí majitel židle přišroubovat. Nohy se tak prodlouží a tím i páka, takže k situaci na videu nedojde.... z toho vyplývá,že je nezbytné číst návody a dodržovat je, a tím zajistit bezpečnost dítěte!!!!

   reagovat

   R R
  • Lenka 10.1.2012 20:52

   děkuji, podívám se po jiné

   reagovat

   R R
  • Tomáš Pipa 20.11.2011 10:19

   Mockrát děkuji za video

   Porozhlédnu se po jiné židličce.

   reagovat

   R R

Máte zkušenosti s dětskou židlí Stokke Tripp Trapp? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit